אודות

 
**לא ניתן להדפיס עמודים בודדים**
 
 
דפוס קוניאק - צבי טייץ בע"מ הוא בית דפוס ותיק ועתיר ניסיון, מראשוני בתי הדפוס בתל-אביב. העסק ממוקם ברחוב אלנבי שבלב העיר, בסמוך למדרחוב נחלת בנימין, בבניין המיועד לשימור. כמו הבניין שבו הוא פועל, גם בית הדפוס שם לו למטרה לשמר את הערכים שעמדו ביסוד התחום בימים עברו: עבודה קשה, מסירות למקצוע ואמינות.

על אף נאמנותו לערכים הישנים והטובים, דפוס קוניאק צועד עם הקדמה ומצויד בחזית הטכנולוגיה בתחום דפוס האופסט והדפוס הדיגיטלי. כל זאת כדי להעמיד לשירותכם את מיטב הידע והציוד לביצוע עבודה בכל היקף – במהירות, ביעילות ובמחירים מעולים. לשם כך, מפעיל בית הדפוס גם סטודיו לגרפיקה, ושילוב כל הגורמים הללו מאפשר לספק לכם את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת.
 
 
 
כל עבודות הדפוס
 
 
 
 
 
קוניאק – צבי טייץ
 
 
 
הגרפיקאים המנוסים שבמחלקת הגרפיקה מבצעים כל עיצוב, כגון לוגו וסמלים מסחריים, בהתאם לדרישות הלקוח ולצורכיו. לאחר אישור העיצוב על-ידי הלקוח, מופק המוצר בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר. בדפוס קוניאק שמים דגש רב על ביצוע מדויק ואיכותי, ולכן כל עבודות הדפוס עוברות בקרה קפדנית ומחמירה, לפני העברתן ללקוח.

לנוחותכם, בית הדפוס מספק גם שירותי דיוור והפצה, הכוללים טיפול בכל היבטי הדיוור הישיר למועדוני לקוחות, כולל משלוח באמצעות דואר ישראל.
 
צרו קשר עם דפוס קוניאק להזמנת שירותי דפוס ועיצוב גרפי: 073-7836405.